Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace, Ace 2,...

Samsung Galaxy Ace, Ace 2, Sony Xperia u, LG Optimus 2x vélemények? Melyik éri meg legjobban?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni melyiket vegyem. Mindenek megvan az előnye és a hátránya is. Ti melyiket ajánlanátok? Rövid indoklással ha lehet. Vagy mondhatnátok más, bevált, ezekhez hasonló telókat is.:)

2012. dec. 17. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de egy első generációs Ace -nek milyen előnyei vannak? Amúgy ezek közül én az Xperia U -t ajánlanám, nekem solám van, ami gyakorlatilag egyezik az U -val, csak kicsivel nagyobb a képernyője, bővíthető a memóriája, de nincs előlapi kamerája. Nagyon bevált nekem, minden téren megállja a helyét. Játékok szempontjából is üt, még a GTA Vice City is fut rajta magas beállításokon. Az Ace 2 -t, és úgy a Samsungokat/LG -ket messze kerüld el, az összes egy hulladék. Maximum a felső kategória ér valamit, de az meg horribilis áron van.
2012. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)

Amúhy meggyőztél mert már elég sok embert megkérdeztem, elég sok véleményt olvastam és mind egyre jobban erősíti bennem hogy az xperia jó döntés.:) LG-vel szemben amúgy én is bizonytalan vagyok. Volt kettő LG-m is egyik se bírta még egy évig se. Pedig nem csináltam semmi olyat vele ami árthatna neki. A Samsungok szintén 1-1.5 évig bírják úgy hallottam. Bár samsungom még nem volt.

2012. dec. 17. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg u-m van, és ez is viszi az összes játékot, ahogy az elsőnek a sola-ja is, és én is az u-t ajánlom, nem az elfogultság miatt, hanem egyszerűen azért mert az u a legjobb ezek közül. Az lg nem gyárt olyan jó telefonokat és sz@rul is optimalizál, a samsung mindezek mellett túl is áraz.
2012. dec. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!