Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell OBB fájlt telepíte...

Hogyan kell OBB fájlt telepíteni androidra?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a gta vice city-t mobilra van egy .APK és OBB fájl az OBB 1 gigás a .APK 3mb hogy tegyem fel telóra az OBB fájlt hogy felismerje?
2012. dec. 25. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a telefonodon az android\ obb mappába kell bemásolni azt a mappát amelyikbe az obb fájl van , aztán feltelepíted az apkval a játékot és elindítod.
2012. dec. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
odáig megvagyok hogy adnroid mappa csináltam egy OBB mappát most abba másolja utána akárhova felteszem az AKP és amikor elkezdi telepíteni magátol meg fogja találni az obb mappát?
2012. dec. 25. 09:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó helyre másoltad az obb fájlt akkor megkell találnia.
2012. dec. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem kell obb mappát létrehozni az alapból van.

Ennek helye pedig a következő:

Eszköz/sdcard/Android/obb

itt az sdcard igazából a belsőtárhelyet jelenti (android rendszer sajátossága)

2014. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
tévedés nekem sd cardon nincs obb mappa androidba..
2014. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zlai válasza:

nálam sincs sehol

Computer\GT-S7710\Phone\Android\data

ez van csak tele com. mappákkal

2014. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisztián120 válasza:
Letoltottem bemasoltam az obb-be, de ugyanugy kiirja h nem vasaroltam meg az applikaciot..
2015. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 benji10 válasza:
100%

Leírom érthetően ha még nem sikerült volna.

Tehát, nézd meg hogy a telefonod memóriáján legyen elég szabad hely, ha van akkor menj a Phone/Android/OBB mappába. Itt van egy pár olyan mappam ami úgy kezdődik, hogy com., ide csinálj egy új mappát aminek az legyen a neve, hogy "com.rockstargames.gtavc". Ide másold be az obb fájlt majd telepítsd az .apk fájlt és menni fog!

Remélem segítettem, jó játékot!! :)

2015. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!