Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges valahogy Androidra...

Lehetséges valahogy Androidra való játékot telepíteni nem androidos telefonra?

Figyelt kérdés
Samsung gt-S3370-em van.Láttam már olyat is aki ráerőszakolt Androidot egy ien telefonra!Amit érdekesnek találok mert úgytudtam h az android op rendszerhez kel lram és processzor.
2012. szept. 15. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát. Valóban megoldható egykét játéknál, de teljesen más lesz az érzés mint egy full érintés érzékeny telefonnál :(
2012. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de minden telefonnak van processzora, és ramja is. Maximum nagyon kevés. Az android működéséhez minimum 0,5 Gbyte Ram kell. Szerintem az illető csak egy android skin-t rakott a telefonjára, tehát csak úgy néz ki, mintha az lenne rajta, de valójában nem.
2012. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!