Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell játékokat telepíte...

Hogyan kell játékokat telepíteni a telefonomra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kaptam egy XPeria Sola márkájú androidos telefont, de még soha nem volt androidos telóm...Szerettem volna rá játékokat letölteni internetről (pc, nem marketplace) és mindegyik játék egy bizonyos 'APK' kiterjesztést kapta... azt irja csomagoljam ki mielőtt beillesztem a telefonra DE EZT NEMTUDOM HOGYAN MEGCSINÁLNI! Lehet hogy rosszul kedztem az egészet. kérlek segitsetek hogy hogyan tehetek fel játékokat androidos telefonra!

2012. dec. 25. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Apk fájlt NE csomagold ki. Ez az Androidon juttatható állomány.
2012. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hova illesszem be telefonomon belül? mert nem tudom hogyan telepiteni. Bocsi én is a karácsonyi "újhülyék" közé tzartozom. xD
2012. dec. 25. 13:27
 3/3 anonim ***** válasza:
+ az olvasni nem akarók közé.
2012. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!