Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont szeretnék vásárol...

Okostelefont szeretnék vásárolni ~ 35ezer forintig (van ami drágább közöttük) és a segítséget szeretnék, hogy ezek közül melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Indoklások is érdekelnek

Alcatel OT-995

Nokia Lumia 610

Motorola Motoluxe

Sony Xperia U

HTC One V

Jelenleg egy Samsung Galaxy Ace telefonom van, de gondolom nem kell indokolnom hogy miért akarok váltani...

Talán leginkább az alcatel felé hajlok.


2012. dec. 25. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Xperia U.Én is OT-995-öt akartam venni,már majdnem meg is rendeltem,de elmentem kipróbápni egy telenorban.Arra jutottam,hogy inkább mást veszek.Már úgy is akadozott,hogy lapozgattam a kezdőképernyőn,nem is beszélve a menüben való görgetésről.Hidd el,Xperia U-val 1000-szer jobban jársz.
2012. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Xperia U.
2012. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az xperia u jobb az ot-995-nél a két mag, a szebb kijelző, és a jobb anyaghasználat miatt, és az összes közül is az xperia u a legjobb.
2012. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alcatel,HTC vagy a Nokia :)
2013. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!