Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem megy a samsung...

Bajuum kérdése:

Miért nem megy a samsung galaxy Tab-om? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 napja vettem egy Samsung Galaxy Tab 2 7.0-t az a baj,hogy lemerült teljesen,mikor fel szeretném tölteni és rádugom a töltőt akkor nem tölti valamiért(nem a töltő a hibás,egy másik ugyaniylen eszközt lehet vele tölteni) na szóval,amikor töltené egy felkiálto jelet ir ki egy 3szögben.....Miért?Légyszives segítsetek!!Köszönöm:)

2012. dec. 25. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld tölteni 1-2 órán keresztül , mindegy mit jelez ki. Ha úgy sem veszi fel a töltést akkor vissza kell vinni ahonnan vetted a 3 nap cserébe a munkaszüneti nap nem számít bele.
2012. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már töltöttem 3 órát de semmi:/

Igen,majd visszaviszem csak hát még holnap nem lehet,és valami gyorsabb megoldást kerestem de azért köszi:)

2012. dec. 25. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!