Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Nokia 5800 XpressMusic...

Akinek Nokia 5800 XpressMusic telefonja van segíthetne nekem? :$

Figyelt kérdés
Hogy lehet beállítani a háttérnél, hogy az első oldalon (hátteren) ne legyen ikon, és ha jobbra meg balra lapozok ott legyenek azok a dolgok amiket kiakarok rakni ????? Segítsetek pls ?? :)
2012. dec. 25. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
az 5800 nem androidos, ott nem lehet jobbra-balra lapozgatni.
2012. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de a tesómnak is úgy volt megcsinálva !!

Akkor lehet hogy ő leszedett egy programot

2012. dec. 25. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem is. Mert nekem alapból nincs ilyen. De ha tudod véletlen a program nevét elküldhetnéd. :)
2012. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Shell SPB vagy valami ilyesmi. Nekem 5230-on ez volt fent Nokia Belle ikonokkal. Durván feldobta a használhatóságot. :)
2012. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na leszedtem a programot. És hogyha a középsőn vagy, csak simán hosszan tartod az ikonod az ujjad és kijelenik egy kis menü és ott van h törlés.
2012. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aahhhh nekem is kell ez a program :$$$$$
2012. dec. 26. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!