Megéri Iphone 3gs?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm eladná nekem 30 ezerért az Iphone 3 gs-jét. Szerintetek megéri megvenni? Azt hiszem egy éve van nála. Ki is próbáltam ma. Nagyon jó. Annyi szépséghibája van hogy a hátulja kicsit karcos de nem annyira látszik. Meg az egyik hangszórója nem jó de észre se lehet venni.És engem nem is zavar. Nagyon tetszik és amit én akarok rátölteni azt rá lehet. Szerintetek? És odaadná hozzá ingyen a bőrtokját. Tudom van újabb Iphone de nekem ez tetszik és szerintem olcsó is. :)

2012. dec. 25. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nehogy kiadj érte annyit, egyáltalán nem éri meg. Inkább keress egy másik telefont, vagy agy hozzá meg 20-30 ezer forintot és vegyél egy 100x jobbat.
2012. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem 3gs em van, szeretem, amire nekem kell arra tok jo, foleg internetezesre hasznalom, viszont annyi penzt nem adnek mar erte, mondjuk a felet esetleg !
2012. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Xperia U jelenleg 40k a T-mobile-nál.

2 magos, 2x1 GHz-es, 512 MB RAM.

Szerinted akkor megéri a fisi-fosi, ezer éves 3GS?

2012. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább nézz hardveraprón egy Xperiát, vagy vmi.
2012. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mivel közeli ismerősök vagyunk lehet csak 20 ezret kell kifizetnem. Értem hát átgondolom mondjuk majd csak februárba adja el mert ő még keress addig egy másik telefont. De ezért IPhone 3 gs vélemények is érdekelnek?hogy szeretitek-e? jó rajta netezni? meg ilyesmik :)
2012. dec. 25. 21:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó telefon VOLT. Már elavult, nem is támogatott.
2012. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20 ezer? Gondolj bele, milyen szarokat tudnál venni ehhez képest 20 ezerért. Ha jól működik, akkor mehet, de azért gondold meg, nem egy mai készülék, gondolom, nem az üzemidejéről híres, egy akkumulátor meg drága bele.
2012. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 ezret inkább megér, de 30at nem. ha úgy látod hogy mindent tud ami neked kell akkor megérheti, csak az ilyen telefonoknál figyelni kell az aksira meg hogy működik e benne a wifi mert ezek elromolhatnak az meg ugye gáz
2012. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát 1 év garanciát vállal úgymond ha pl: elromlik valami benne visszaadja a pénzt de ha pl leejtem akkor nem úgyhogy nekem jó :)
2013. jan. 5. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!