Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Vateráról használt...

Megéri Vateráról használt Iphone 4-et venni 70 körül?

Figyelt kérdés
Nézegettem Vaterán és 70k környékén már van Iphone 4,de nem tudom,hogy érdemes-e megvenni (nem vernek-e át) vagy milyen állapotú lesz.

2012. dec. 23. 18:04
 1/3 reptoid ***** válasza:
81%

Személyes átvétel, ilyen értékű dolgot meggondolatlanság vakon intézni. Ha a fotón nem látszik 2 karc, akkor mit csinálsz? Nem működik valamilyen szolgáltatás, hogyan bizonyítod, nem nálad romlott el?

El kell érte menni, meg kell nézni, ki kell próbálni. Ha az ország másik végében lakik, akkor pedig lehet érdemesebb hagyni, várni egy másikra. Úgyis egy árban mozognak nagyjából, ha valami nagyon olcsó, az pedig mindig gyanús. Én a helyedben mondjuk inkább gyűjtenék még rá, és akkor már 4s-t vennék.

2012. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen holmit inkább csak személyesen.


Sajnos sok a csaló.

2012. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is ebben a cipőben járok, éppen készülök iPhone 4S-t venni, de ha használt lesz, akkor csak kereskedőtől veszem meg, még ha ráteszi is a hasznát. Amit írtál - sima 4-et - 90ezerért láttam a napokban kereskedőnél, de karcmentes és fél év garanciát adnak rá.

Az előző hozzászólóhoz csatlakozva esetleg személyesen HOZZÁÉRTŐ segítségével vásárolj használtat. Jó esetben eredeti és van valami kis hibája, de az is lehet, hogy utánzatot veszel. Én debreceni vagyok, itt korlátozottabbak a lehetőségek, mint Bp-en, de vannak webáruházak is, ahol használt telefont garanciával árulnak.

Itt egy elrettentő cikk:

[link]

2013. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!