Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Itt valakinek van samsung...

Kirantottsajt kérdése:

Itt valakinek van samsung galaxy duos nevü teloja vagy galaxy y? : D És ha igen, jó telefon? : )

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem y van!!!

De a barátmőmnek Duos a van nagyon jó!!!

Még jobb mint az y,csak lehet ,hogy az Star 3 Dous!!!

2012. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elsőre ne hallgass,már másnak is osztotta a hülyeséget.


Egyébként egyik se. Mindkettő elavult nem is értem hogy árulhatják még a szolgáltatók,dehát Samsung.


Ami ebben a kategóriában a legjobban megéri az egyedül a Huawei Ascend Y200, de ha feljebb tudnál menni árban sokkal többet érnél vele.

2012. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából nekem csak a wi-fi és az android a lényeg..pont ezért nem tudom,hogy milyet érne megvenni..A samsungokat nagyon szeretem,de most,hogy így a kommentárodat olvasom,eléggé kételkedem bennük.Azért köszönöm:)
2012. dec. 25. 23:14
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne halgas rá egyszer roszat válaszoltam vagyis szerinte hülyeséget csak osztja az észt.
2012. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na most fejezd be, egy értelmes mondatot nem tudsz leírni?!?!


Egyébként kérdező azért nem ártana megnézni hány százalékban ad Hony hasznos válaszokat. 3% - na akkor hol is tartunk

2012. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nyugalom,emberek:D

Valoszínű,hogy olyantól nem fogadok el tanácsot,aki még írni és fogalmazni sem tud:D

2012. dec. 26. 12:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a Hony gyerek, hát... nem elég, hogy a helyesírása kritikán aluli de még a telefonokhoz sem ért...

Kérdező: szerintem még gyűjts egy keveset és vegyél egy Xperia Tipo-t azzal sokkal jobban jársz :)

2012. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek,de ha nem nagyon tudsz gyűjteni akkor Huawei Ascend Y200.
2012. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tudok gyűjteni,csak szerelmes vagyok a galaxy-kba:S
2012. dec. 29. 13:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Most felejtsd el a Galaxykat! Remélem nem olyat vettél! Xperia Tipo, és egy rakat telefon jobb ezeknél a béna szaroknál.
2013. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!