Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy T-mobilos előfizetős...

Egy T-mobilos előfizetős csomagnál (mozaik) hogy lehet lekérdezni az egyenleget?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
*102#
2012. dec. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az elsőre az csak a feltöltősöknél működik.

Küld az A betűt a 1730-ra. De arra készülj, hogy 50 valahány forint amit az alapdíjon TÚL fizetsz!!! Nekem Mozaik S-em van és eleinte sokszor lekértem és jött a számla, 6100Ft-ről amikor az én havidíjam 5400Ft. Felhívtam őket és azt mondták, hogy az egyenleg lekérdezése nem tartozik bele a havidíjba... Azóta nem kértem le az egyenlegem.

2012. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Plusz, ha van kedvezményed akkor majd azt a számlakészítés után fogják kiirni neked - akár a my-tmobileban - hogy ténylegesen mennyit fizetsz. Amit tök szar. Ugyan is akkor vonják le.
2012. dec. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi!

amúgy nekem is pont ilyen csomagom van :D ezt jó tudni hogy így működik......

2012. dec. 27. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!