Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan másolhatom át maradékta...

Hogyan másolhatom át maradéktalanul androidos telefonomhoz a régi microSD kártya tartalmát egy új MicroSDHC kártyára?

Figyelt kérdés
1 év után 2GB-ról 8GB-os kártyára váltanék SE Xperia mini pro telefonomba. A telefonról is próbáltam másolni a kártya tartalmát a számítógépre, a gép kártyaolvasójával is, a másolás közepén mindig hibaüzenetet ír ki (0x80070057), nem tudja az egészet lemásolni, hogy feltehessem a gépről az új kártyára. Esetleg van erre valami spéci program, hogy ne vesszenek el a képek, sms-ek, beállítások, a játékokban befejezett pályák, illetve ne történjen semmi változás az új kártya behelyezését követően?

#Android #Sony Ericsson Xperia Mini Pro #microSDHC #microSD kártya #Memóriakártya csere #memóriakártya másolás
2012. dec. 26. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak nem biztonsági másolat készítéssel akartad menteni?
2012. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem biztonsági másolatként, hanem egyszerűen kijelöltem a kártya tartalmát és rá akartam másolni a gépre, hogy majd onnan tegyem át az új kártyára. Több helyen ezt olvastam, de nem ment...
2012. dec. 26. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld kisebb részletekben, ne egyszerre az egészet.
2012. dec. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos kisebb részletekben sem megy. Az Android mappánál vagy bármelyik összetevőjénél folyamatosan lefagy a gép...:( Nem tudom, mitől lehet...
2012. dec. 26. 10:46
 5/6 anonim válasza:
2015. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Brummee válasza:

5/5-ös válaszolónak íme a videód első kommentje:


Was going to use this for a 8 gig to 32 gig clone and dithc the 8 gb sd but just read it has to be the same size Micro Sd....

2018. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!