Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 3G-s telefonon hozzá...

Iphone 3G-s telefonon hozzá nem értő kéz összes tartalom törlését végezte el. A készülék semmire nem reagál, csak az apple ikon jelenik meg. Semmilyen rákészülés (szinkronizálás, mentés) nem volt. Mit lehet ilyenkor tenni, és mi a következmény?

Figyelt kérdés
Számítógéphez csatlakoztatva, az nem is érzékeli az iphone-t

2012. dec. 26. 09:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit ehhez, hogy az iphon-én nem volt internet
2012. dec. 26. 10:19
 2/3 anonim ***** válasza:
Rakd újra iTunes -al.
2012. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
na az a helyzet h az iphoneod jailbreakelve volt és te restoreoltad.. hát az a gáz h valószínűleg ipad baseband vt a telódon és letörölted az ios-t is és nem tud kilépni recovery modból a telód,nagyon gyakori hiba,ne ess pánikba de keress fel egy hozzá értő embert,meg fogja tudni oldani! csak ujra kell rakni az ios-t,remélem tudtam segíteni,de te semmi esetre ne nyúlj hozzá,mindenképp szervizest vagy nagyon hozzáértő ismerősödet kérd meg h rakja rá az ios-t és lehetőleg előtte dfu modba kellene rakni,ja és dugd fel gépre és az itunes ha minden igaz 1600-as hibakódot fog kiírni,ha igen akk az a meegoldás amit írtam!
2012. dec. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!