Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az az alkalmazás...

Melyik az az alkalmazás Android 4. 0.4-re, amivel tudom szabályozni azt, hogy a mobil milyen időközönként frissítse az adatait vagy szinkronizáljon?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazás kellene, amin be tudom állítani, hogy pl 30 vagy 60 percenként menjen fel a netre és akkor frissítse magát ill. akkor szinkronizáljon a mail fiókokkal, mert így hamar lemerül az akksi, ha állandóan kapcsolatban van a nettel ill. ha állandó az adatforgalom....

2012. dec. 23. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Automatelt, profile setting, llama

ezekkel rengeteg minden mást is automatizálni lehet.

Lehet hogy van egyszerűbb is de én ezeket próbáltam.

Én hogy ne merüljön annyira 2G-re állítottam a hálózatot.

A szinkron pl email, naptár, időjárás működik ha netezni akarok akkor vissza állítom 3G-re a hálózatot.

2012. dec. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi megnézem őket...de arra van egy gomb amivel csak egyszerűen megszüntetem az adatforgalmat és kész, már nem is kell foglalkozni vele...csak elfelejtem mindig visszakapcsolni ezért akarom ezt automatizálni...
2012. dec. 24. 11:59
 3/9 A kérdező kommentje:

hát ezek nem azok amikre gondoltam :-(


Szóval még mindig az a kérdés, hogy melyik applikáció az, amivel a szinkronizálás gyakoriságát tudom szabályozni?

2012. dec. 24. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Én értem mit szeretnél. ezekkel a programokkal meg is lehet csinálni, én az automatelt-el csináltam meg pont ezt amit te szeretnél.

csak utána kipróbáltam a 2G-s beállítást a szinkronhoz és ez pont annyit spórolt hogy nem kellet használnom az automatelt.

2012. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben akkor tüzetesebben megnézem, lehet hogy a gyatra angol tudásom az oka, hogy nem találtam ezt a funkciót
2012. dec. 25. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt egy magyar nyelvű leírás.

2012. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem jutottam vele előrébb, mert csak egyes dolgok vannak megemlítve, részletes leírás nincs :-(
2012. dec. 27. 21:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Én csak egy egyszerű app-ot keresek, melyen egyedül egy dolgot kell beállítani: a szinkronizálási időintervallumot....más hülye szabályozás nem érdekel, azt majd én csinálom....
2012. dec. 27. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


van még ez de ez nekem nem vált be.

2012. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!