Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia S telefont vettem....

Sony Xperia S telefont vettem. De nem kaptam hozzá ilyen garanciás papírt. Számla is elég a garanciához?

Figyelt kérdés

Vettem egy Xperia S-t, de nem kaptam hozzá ilyen direkt-garanciás papírt (előző, LG GD510 POP-omhoz kaptam, ezért hiányoltam). Utánakerestem, de nem sok mindent találtam.

Ennyit:


[link]


"Amennyiben javításra van szüksége, be kell mutatnia az eredeti vásárlást igazoló dokumentumot."


Mi számít vásárlást igazoló dokumentumnak? Számla is elég hozzá?

Amúgy nincs semmi baja (remélem ez így is marad) de azért jó lenne most kideríteni, mert ne egy év múlva derüljön ki. Most még lehet érte tenni, ha kellett volna kapnom, akkor felhívom a boltot, vagy akármi...



2012. dec. 26. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Garanciapapir mindenképp kell,sőt más nem is!Ha nem adtak hozzá,akkor menj oda vissza ahol vetted és kérj!Ha azt mondták,hogy adtak akkor elvileg elhagytad és lehet pótoltatni.Ami lehet pénzbe kerül!
2012. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy csak ott maradt a boltban véletlen.Persze csak ha boltban vetted
2012. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne stresszeljetek már. Ha rossz és vissza viszi oda ahol vette akkor elég a számla is.
2012. dec. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol vetted?
2012. dec. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!