Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik érné meg jobban hosszú...

Melyik érné meg jobban hosszú távon?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne. Le szeretném cserélni régi telefonomat és a Nokia Asha 300-at néztem ki magamnak. Az alapkoncepcióm az volt, hogy nem szeretnék egészen tapitelefont, viszont most lenne egy olyan lehetőségem, hogy kapjak egy alig használt Nokia 5230-ast ingyen. Sok véleményt olvastam neten mindkét telefonról és az 5230-ról sok negatív véleményt láttam. Szerintetek hosszú távon melyik érné meg jobban?

2012. dec. 26. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A nokia 5230 elég gyenge teló, wifi sincs rajta, de ingyen azért hozd el...
2012. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszú távon mindenképpen az Asha termékcsalád éri meg jobban. Szerintem nem rossz telefon. Egyik haverom volt csajának is ilyen volt/ van.

Viszont, ha a symbian vonalat nézzük. És mivel az Asha 300-ban nincs wifi (nem tudom zavar-e, de a többséget szokta). Ezért én még tudom neked ajánlani a Nokia E6 Vagy E7-est. Vagy pedig az Asha 303 és 302.


Linkelek neked még egy oldalt, ahonnan kártyafüggetlenül tudsz vásárolni mobilokat. Ezt azért teszem, mert pl a lumia 800-assal is mindig rítt a szájuk az embereknek, hogy a t-nél milyen drága. Közben ha az ember jól körbenéz, függetlenül újonnan olcsóbb mint egyes szolgáltatóknál kártyás csomagban.


[link]

2012. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Végülis úgy döntöttem, hogy elfogadom az ingyen telefont, de ha valami baja lesz nem bajlódom a javíttatásával, veszek másikat.
2012. dec. 27. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!