Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Max.50 ezerig jó telefon?

Max.50 ezerig jó telefon?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy ne legyen annyira szar a kamerája (minimum 5 Mp azért legyen),előlapi kamera,FLASH-t lehessen rá tenni !!,nagy képernyő.Kinéztem az Alcatel OT 995-öt,de azért kíváncsi vagyok,ti mit gondoltok,ezen kívül,ebben az árban melyik a legjobb még? Az Alcatellel annyi a gondom,hogy nem lehet a Playről rá tenni Flasht..

2012. dec. 26. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Alcatelt ne vegyél. Hiába nagy sokat tud stb,de nagyon rossz.

Samsung Galaxy Ace-t vegyél

2012. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első:a Galaxy Ace-n hol van előlapi kamera?és Flash-támogatás????kijelzőtől nem is beszélve...Remélem rájöttél hogy qrva nagy baromságot mondtál.

Kérdező:Jó döntés lenne az Alcatel OT-995 minden kritériumnak megfelel amit írtál.Én személy szerint nem bízom az Alcatelben de egyik ismerősömnek ilyenje van és azt mondja hogy nagyon zsír.Gyors,nem fagy le eddig még nem volt vele baja.

2012. dec. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
25%
1.szabály ot-995 véletlenül se vegyél!!!!Meg úgy ahogy van az Alcatelt felejts el!!!Nincs mit!! :D
2012. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem ilyenem van és szerintem jó
2012. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is bevált az alcatel. 918, annyit tud ami nekem kellett. illetve sokkal többet is. bátran ajánlom. az alcatelt.
2013. jan. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!