Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni a 2.3.6-os...

Dona kérdése:

Megéri lecserélni a 2.3.6-os androidod a 4. 0.4-re?

Figyelt kérdés

alcatel ot-995ös a készülék.

gyorsabb lesz vagy lasabb? jobban eszi a ramot? játékot jobban fogja vinni?

ha megéri akk miért, ha nem akk miért?

mik az előnyei hátrányai?

lecseréljem?



2012. dec. 26. 15:16
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ilyen telóm van és én ma raktam fel rá. Szerintem sokkal jobb. Nekem nem fagy le annyiszor mint a 2.3.6-os. Praktikusabb szerintem. A widgetek száma kevesebb lett. Nincs olyan (nekem) 6 szövös kör vagy mi is az, amit pörgetni tudsz. Kevesebb ablak, én még nem jöttem rá, hogy lehet bővíteni. Nekem gyorsabb mint volt. A hívásoknál régen nem tudtam 10 mp-ig felvenni. Szerintem lecserélheted nyugodtan. :)
2012. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Játékok terén láttál változást?
2012. dec. 26. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A 2.3.6 az android egy korábbi verziószáma. A 4.0.4 az újabb. Vagyis egy sokkal újabb kiadása ugyan annak a programnak.


A launchert azt raksz rá amelyiket akarod. Van amelyikben végtelen sok képernyőt kipakolhatsz ha az kell. Általában 3 is túl sok :D.

Valószínűleg a Terbuchet vagy mi az ami alapból rá van rakva de felrakhatod a GO-t vagy az Adwot és máris más szabályok vannak :)


Szerintem érdemes frissíteni a rendszert. Sok hibát kijavítottak...stb

2012. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
HELP! !!!!! Lecseréltem az uj verzióra a 4.0.4re és pár játèk ami eddig ment pl assasins creed vagy a nova 2 kilép a játékbòl.. .. ki lehet ezt javítani?? ?? hogyan tuddom vissza rakni az előző verziót? ???
2012. dec. 26. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!