Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MicroSIM- és SIM kártyacsere?

MicroSIM- és SIM kártyacsere?

Figyelt kérdés
Sony Xperia P telefont készülök venni, ha jól tudom, abba microSIM kártya kell. Viszont örülnék neki, ha a régi telefonom is megmaradna, amit el tudok vinni pl. sportolni, túrázni, hogy ne kelljen féltenem egy drágább telefont, de abba még 'normál' SIM kártya kell. Van valami módszer, hogy mindkét telefont használni tudjam, egyazon számmal (természetesen nem egyszerre)?
2012. dec. 26. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A márkaboltban lehet kapni microSIM adaptert, pár száz Ft.

Azzal megoldható a dolog.

Én is így jártam, és most az adaptert várom, így nem akarom kitörni a micro SIM-et, mert mi van, ha a régi készülékemet kell használnom.

2012. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, értem. Most nekem 'normál' kártyám van. Hallottam, lehet kapni 'sim kártya-vágót'. Ez tényleg rendesen működik, vagy inkább szolgáltatónál igényeljen micro kártyát? És ez az adapter ugyanazon az elven működik, mint memóriakártyáknál?
2012. dec. 26. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

A szolgáltató alapból adni fog mellé microSIM-et.:)

Amennyiben webshop-ból veszed, 8. napra kiküldik utána postán.

Amint aktiváltatod a micro-t, a régi kártyád már nem lesz használható, így szerintem vegyél mellé rögtön egy microSIM adaptert is.:)Biztos, ami biztos.

2012. dec. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szolgáltatónál veszem a telefont, úgyhogy gondolom oda külön kell bemenni micro kártyáért. De a kérdésemre választ kaptam, köszönöm szépen, akkor majd beszerzek egy ilyen adaptert :)

Ugyan késve, de kellemes ünnepeket!:)

2012. dec. 26. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!