Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Drága a galaxy mini 2 25 000...

Drága a galaxy mini 2 25 000 fTért?

Figyelt kérdés

egyszer már kérdeztem de akk 35 000 ft volt itt a link:

[link]


katt a domino feltöltőkártyásra


2012. dec. 26. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinem egyáltalán nem az. Ha neked ez a teló kell és semmilyen komolyabb dologra nem akarod használni akkor tökéletes.
2012. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mikey1988 ***** válasza:
Szerintem próba-szerencse. Eleve az lett beígérve, hogy 4.1-es Androidot fog kapni! :D Így ha ez tényleg teljesül, akkor lehet, hogy jó vétel lesz! :) Bár.... csak ne legyen lassabb a mobil akkor, ha tényleg 4.1 lesz rajta. :S
2012. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
telenor kártyásban a sony xperia tipo 25ezer. szerintem az erősebb. de ez is jó teló, kifejezetten jobb mint elődje
2012. dec. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó is lenne a tipo de szeretnék t-moblios lenni mert van egy családi kedvezmény ami hűségidős tehát nem váltok, de azért kösz
2012. dec. 26. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
ezesetben nyugodtan vállalható :)
2012. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!