Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel One Touch 991 telefono...

Alcatel One Touch 991 telefonon milyen játékok működnek?

Figyelt kérdés
Mármint futna e rajta az ilyen játék, h temple run (ehhez hasonlóak) illetve menne e rajta a viber(tudom hogy nem játék.) Elnézést ha butaságot kérdeztem. Csak kíváncsiságból kérdezem.
2012. dec. 26. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Viber biztosan megy , a játékok meg -alapvetően legfeljebb lassan fognak futni,ha nem megfelelő a hardverkörnyezet. Ha a silány minöségű forrasztástól eltekintünk-nem olyan rosszak ezek az androidos alcatelek.
2012. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen. Azon mit értesz egyébként, hogy lassan? Laggol játék közben is vagy csak például lassan tölt be a játék? De egyébként az ilyen kisebb játékokat mint pl az angry birds simán viszi igaz?
2012. dec. 26. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Angry birds minden droidos telefonon simán fut - a betöltési idő alapvetöen a proci sebességtől függ , ha laggol az a gpu miatt lehet -olcsobb gépekben kisebb teljesitményű van -de ez már csak nagyon komoly játékoknál jöhet elő
2012. dec. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen.Majd ha megjön a telefon úgyis kipróbálok rajta pár játékot. Még azt szeretném kérdezni, h testvéremnek is ilyen telefonja van(ő nem rak rá játékot) és fel akarta telepíteni a vibert. És neki valami kompatibilitási üzenetet írt. Fel engedte volna telepíteni ugyan úgy. De tesóm nem merte mert félt h lesz valami gond.
2012. dec. 27. 11:39
 5/5 anonim válasza:
Szevasz Kicsi Szabi! Persze hogy futna :)
2012. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!