Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új készüléket 3szor kell...

Új készüléket 3szor kell lemeríteni és 12 órát tölteni/ haminden igaz/ és az baj ha miközben töltöm telefonozok rajta? Befojásolja azt, hogy meddig bírja az akkomulátor?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ez a 90-es évek közepéig volt kb érvényes, a nikkel kadmium akksikra. Lítium ionnál és polimernél semmi értelme ennek, azoknak az akksiknak nem tesz jót, ha teljesen lemeríted őket.
2012. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Tedd fel tölteni és addig hagyd rajta amíg ki nem írja, hogy feltöltve. Persze ha pl. épp elviszed a kutyát sétálni, és csak 1 órával később érsz vissza az sem baj. Tovább tölteni úgy sem fog.

Felesleges órákig rajta hagyni.

És nem gond ha közben nyomkodod. Én is így tettem, és semmiben sem rosszabb az akkuidő mint másnak..

2012. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy előttem is írták, nem kell ilyesmit csinálni. Akkor veszed le a töltőről, amikor tetszik.
2012. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat :)

Igazából tabletről van szó és mindig megvárom a "feltöltve" kiírást, de nem bírja tovább 12 óránál, mert karira kaptam :D és 24e óta most töltöm már 3szor szóval nagyon gyorsan merül... De nem tudom mitől.. Igaz hogy sokat lógok rajta de mások a nap 24 órájában rajta lógnak és 36 órát is kibír..miért merül gyorsan? :)

2012. dec. 26. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ipaden kívül a többi nem bír ki 10 óra felett
2012. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!