Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Alcatel onetouch...

Szerintetek a Alcatel onetouch 720 jó fajta telefon? Vagy tizes skálán mennyire?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2
2012. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

XD

oké kösz

2012. dec. 26. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
2
2012. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mikey1988 ***** válasza:

Kétlem, hogy olyan sok mindent tudna az a telefon. Az is kérdéses, hogy egyáltalán a JAVA-s dolgok többsége fut-e rajta. A mobilinternet nagy valószínűséggel lassú, mivel eleve csak 2G-t kezel maximum. Az Opera Mini böngésző tán javíthat ezen. Esetleg a WiFi használata, de ki tudja, hogy a jelt mennyire tudja jól fogni. Így lehetséges, hogy csak azok az alkalmazások futnak rajta, amik eleve fenn vannak téve, de annyira bővíteni már nem lehet. A belső memóriája is szörnyen kicsi, 2 MB - bár ez bővíthető 8 GB-ra. RAM, ROM és processzor sem lehet túlságosan erős benne, így lehetséges, hogy az alkalmazások akadoznak, vagy a készüléket kell sokszor újraindítani. A rezisztív kijelző meg eléggé nehézkes néha használni, meg sérülékenyebb, mint a kapacitív.


Vagyis szerintem ilyen gyerekbetegségei lehetnek a készüléknek, de még annyira nem próbáltam ki. Csak nekem is fura, hogy ilyen olcsó - remélhetőleg nem azért, mert tényleg egy fabatkát sem ér valójában!

2012. dec. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,hát igazából megvan kemény 2 napja szóval nem igazán ismertem még ki!
2012. dec. 27. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!