Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj? (Sony Xperia...

Mi lehet a baj? (Sony Xperia Tipo)

Figyelt kérdés

Kaptam egy Sony Xperia Tipo telefont, viszont fülhallgató nem volt hozzá. Így kaptam egyet, de nem tudom rendesen beledugni a telefonba, és akkor is ha maxon van a hangerő, alig lehet hallani. Valamint, mikor szól a zene és úgy dugom be, megáll a zene, és néha akkor is, miután újra elindítottam.

Szóval a kérdés: Mi lehet a gond?



2012. dec. 26. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

egészen nem is tudod beledugni, mert úgy van kialakítva a külseje [link]

próbáld beledugni a számítógép hangfalának a csatlakozóját, hogy azzal , hogy működik, ha működik akkor lehet a fülhallgató rossz, meg a fülhallgatót is kipróbálhatod, ha a géphez kötöd, hogy szól e rendesen

2012. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam egy másik fülhallgatóval, azzal is ugyanúgy játszotta, mint amit kaptam. Lehet, hogy akkor csak ennyire hangosan tudja játszani...?

Mindenesetre köszönöm szépen!

2012. dec. 27. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
mennyibe került a fülhallgató, mert ha 1-2ezer volt, ne csodálkozz rajta , h gyenge :D
2012. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meg akkor se ha nem agybadugós, az agybadugósból már az olcsó is elég keményen szól :D
2012. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsíroskenyér95 válasza:
Én kaptam hozzá fülhallgatót és az se olyan hangos.Kipróbáltam másikkal azzal is ugyanolyan hangos és ezek a problémák tulajdonképpen nem problémák elindítod megint a számot és kész.Egyébként egy nagyon aranyos kis telefon imádom!:)
2012. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!