Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Sola 58. 000-ért...

Sony Xperia Sola 58. 000-ért vagy hasonló áron, hasonló tudásban milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Xperia Sola a legjobb az árkategóriájában!! Vedd meg nyugodtan
2012. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. (Másik esélyesnek még a Samsung Galaxy S Advance-t gondoltam, bár erről nem győztek meg a tesztek.)
2012. dec. 26. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:

zte grand x in


sokkal jobb

2012. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
solaval jól jársz
2012. dec. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Galaxy S advance azt vedd, nagyon jó telefon.
2012. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Gondolom azért írtátok az éppen általatok ajánlott telefont, mert nektek olyan van. Esetleg tudnátok arra is válaszolni hogy miért éppen az általatok ajánlott telefont vegyem? (az ilyen alap adatokat mint hogy hány magos, illetve mekkora órajelű a proci van benne, mennyi ram van benne, mekkora kijelzővel rendelkezik) Szóval olyan infók érdekelnének amik nem derülnek ki a neten található tesztekből, hanem csak akkor ha valaki már huzamosabb ideig napi szinten használja.

2012. dec. 27. 12:11
 7/8 anonim ***** válasza:

A sola jobban van optimalizálva, mint az advance, és a sola-ra van ics.

Egyébként ha gyűjtesz még, akkor 63000-ért tudsz venni függetlenül egy xperia p-t, ami minden téren jobb.

2012. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahonnan az U-t vettem, ott az Xperia P 73.000 Ft, ezért nézegetem inkább a Sola-t, meg nekem az szól a Sola mellett, hogy bővíthető a memóriája.
2012. dec. 27. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!