Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? A SE...

Melyik éri meg jobban? A SE Xperia Arc S vagy a Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés
Van egy Arc S-em, de azt mondják, hogy a Samsung jobb... Bár már ennek az ellentétét is hallottam, ezért nem tudom eldönteni, hogy lecseréljem-e a telefonomat...

2012. dec. 26. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne cseréld le... Ha már mindenképp le szeretnéd cserélni akkor Xperia S, Xperia T, Xperia Ion, Nexus 4, ezeken gondolkodj :)
2012. dec. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ezek közül melyik a legjobb?
2012. dec. 26. 23:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elcseréld! Ha jobbat akarsz akkor valóban Ion vagy T.
2012. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy ütősebb gép kellene nekem, amit könnyedén lehet rootolni, ezáltal fejleszteni, mert az Arc S gyakran befagy, ráadásul a bootloadere zárt, ezért még rootolni sem tudom... Jó telefon lenne, csak nagyon kevés a belső memóriája... Ezért is gondolkozok azon, hogy lecserélem...
2012. dec. 26. 23:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A fagyás nem a telefon hibája hanem a szoftveré.

A belső memóriát is jól használja, néhány elmebeteg játéknak kevés csak, de a teló amúgy sem játékra való.


Ha valóban jót akarsz, akkor vegyél T-t, persze függetlenül.

Nem fröccsöntött bili műanyag mint a konkurensei, gyorsabb is mint a négymagosnak becézettek. Fénygépe meg lever mindent, néhány Nokiát leszámítva.

2012. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
S2-re ne
2012. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem samsung galaxy S3-mom van.

Szerintem olyat vegyél!

2012. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En azt mondom h csereld le. Az X periak kozul egyik se jo!!! Samsung galaxy S2 vagy S3 esetleg Galaxy Ace 2
2012. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hurenzon válasza:
nekem is Arc S-em van 1 éve, lassú, fagy, hiába teszek rá bármilyen szoftvert. Volt samsung S2 sokkal jobb. most rendeltem S3-at ami 1000x jobb. mindenképp cseréld le.
2012. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!