Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha bekapcsolom a Telefonon a...

Ha bekapcsolom a Telefonon a wi-fi-t akkor nem számolja le az adatforgalmamat? Lentebb leírom mire gondolok.

Figyelt kérdés
Ha kártyás vagyok t-mobile-nál, samsunk galaxy s advance androidos telefon, arról van szó, hogy ugye ha feltöltöm a kártyámat pénzzel abból levon egy bizonyos összeget, ami miatt megvan mennyit internetezhetek, hány mb-ot összesen, viszont nem tudom, hogy ha a wi-fi-t bekapcsolom rajt és csak szimplán kapcsolódik egy wi-fi-hez akárhol, és elkezdek netezni nem e vonja a mb-okat. Tudtok nekem ebben segíteni, meg ha valaki esetleg tudja, hol lehet megnézni, mennyi mb használható fel még netezésre. Előre is köszi a segítséget!

2012. dec. 26. 23:30
 1/5 anonim válasza:
nem fogja számolni
2012. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked nem telefon kell hanem egy marék kavics :D

Egyébként tuti vannak arra a csúcsszuper android(fúj) rendszerre alkalmazások,a mik számolják helyetted, hogy mennyi adatforgalmad volt eddig.

Nem vagyok szerencsére androidos, de nekem van több programom is a telefonon ami számolja nekem. Mondjuk a nokia alapból is számolja, de azért biztos ami biztos.

2012. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nem értem, mi baja a ketteskének :DD
2012. dec. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A "3G Watchdog" az egyik legjobb alkalmazás amivel nyomon követheted a net forgalmadat mobilhálózaton is meg wifi-n is, és magyarul is tud. Innen letöltheted:


[link]

2012. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nadetényleg ***** válasza:
Egyszerűen az 1. válasza jó.
2012. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!