Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új SSD-t vettem az eddig...

Atomba kérdése:

Új SSD-t vettem az eddig hibátlan gépembe installáltam a win8-at. Majd egy nap használat után leállt a gép azóta ha bekapcsolom: felpörög-leáll-felpörög-leáll bios behozatala nélkül végtelenül. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Ugyanezt a hibát produkálta akkor is amikor először belehelyeztem az ssd-t (samsung 830 60gb), de aztán cserélgettem a sata kábelek helyét és egyszer csak elindult. Akkor telepítettem rá a windowst. Egy nap után használat közben leállt és azóta ezt csinálja. (Alaplap MSI Z77A-g41, proc.: intel g2120, 2x2gb crossair vengance 1600, chieftech 450w táp, msi geforce 560 ti vga.) Amíg nem tettem bele az ssd-t hibátlanul ment minden.

2012. nov. 30. 13:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!