Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy note2 telefon...

Samsung Galaxy note2 telefon részletre?

Figyelt kérdés

Na szóval az lenne a kérdésem hogy szétnéztem az interneten és nem igazán tudok kiigazodni

olyan van e hogy én odaadok 20000 forintot aláírok 2 éves hűségnyilatkozatot és fizetek 4000 forintot amiben az előfizetés is benne van? van ilyen készülék telenorosban is?

ha megkérnélek linkelnétek ha van valami hasonló az én leírtaimhoz?

meg a másik hogy hajnali fél négy és nincs kedvem még fél órát várni új kérdés kiírásával ugyhogy a másik az llenne hogy samsung galaxy note2 vagy samsung galaxy s3 és miért



2012. dec. 27. 03:17
 1/6 anonim ***** válasza:
műanyagcsodák, de ha neked bejönnek... Am akk inkább a note. Viszont ne legyél ennyire naív, hogy 20 ezret betrszel, majd havi 4 et fizetsz ami az előfizut is tartalmazza!!! Ilyen nincs! Ha olcsón azaz 20 körül elhozod, akkor olcsó a törlesztés is, mert kb kerül 60 ba a teló, de az előfizu horror. Kb 15ezer körül. Ha kb 2-3 ft elővizura veszed, akkor meg a telefon drága, majdnem teljes áron, azaz akkor is kell előfizuval fizetned kb 10000 ft-ot. Szóval vagy beleteszel kb 100 ezret vagy hagyod a fenébe, ha nem tudod fizetni, mert abból bukta lesz. Amúgy a telenor, meg a t-mobil oldalán a készülékek közt megtalálod mit és hogyan lehet fizetni vele kapcsolatban. Ott leírja az előfizu költségét meg a részletet is. Ha kb átlagember vagy fizu terén akkor egy közepes előfizuval éri meg, de csak akkor ha fel is tudod használni az előfizu tartalmát.
2012. dec. 27. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 éves vok ösztöndíjat tudnám rákölteni :D
2012. dec. 27. 06:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én speciel s3mat venném szinte ugyanazt tudja csak épp elfér a zsebedben is.
2012. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 NCOtumi válasza:

Csak akkor vegyél ha ki is tudod használni...


De ha mindenképp ilyeneket vennél akkor note 2 mindenképp. Dupla memória, jobb akksi, gyorsabb, szebb, nem beszélve arról hogy jobb vele netezni és filmet nézni. A camera egy az egyben a s3-é de mivel billy jean van rajta így szebbek a fotók is....

2013. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menj be a szolgáltatód üzletébe, vagy egy samsung üzletbe. nyomogasd meg mindkét telefont, próbáld a füledhez rakni, rakd bele a zsebedbe, már amennyire a kábel engedi. ezek után biztos leszűrsz olyan dolgokat amik alapján az egyik jobban megtetszik. ;)
2013. jan. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hali.


Ilyen nincs Note2-re vagyis ilyen olcsón.


Úgy lehet hogy befizetsz 53K-t és aláírsz 2 év hűséget az elöfizetésre és fizeted a részletet ami 1 évre 8 ezer majdnem. És betesznek egy alap csomagba. Lényeg úgy vedd hogy 2 év hűség de tarifa hűség nélkül. Én is így vettem csak én bevittem a céges flottába és igy nincs rá elöfizetési díj csak fizetem a havi 8K-t:)

2013. febr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!