Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U Operácios Rendszer?

Sony Xperia U Operácios Rendszer?

Figyelt kérdés
Sony Xperia U-t néztem ki magamnak és láttam hogy nagyon alkalmas telefon pl játékokra. De nem igazán értek ehhez az Android Operációs rendszer cucchoz. Az Xperia Tipo olcsóbb és azon 4.0-van ez egy 8ezer forinttal drágább és 2.3 . Nemigazán tudom h ez mit takar de azt tudom h teljesitményben az Xperia U jobb. Tehát mit is takar ez hogy 4.0? Miben különböznek?

2012. dec. 27. 08:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg az U-nak lehet frissiteni?
2012. dec. 27. 08:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Az U is kapott 4.0-t.

A két verzió pedig ég és föld.

2012. dec. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Amint felcsatlakozol vele Wi-fire, vagy csatlakoztatod a gépedhez /PC Companion letöltése legyen meg előtte, Sony honlapon fenn van/, rögtön kiírja, hogy elérhető a frissítés a telefonodhoz. Se perc alatt frissít, és tényleg ég és föld a külömbség.:)

2012. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :D
2012. dec. 27. 11:11
 5/6 A kérdező kommentje:
megy a zöldpacsi :D
2012. dec. 27. 11:11
 6/6 Darius/92 válasza:
Tipo egy trabant az U meg egy Bömös ha össze akarjuk a két telefont hasonlítani. :D Nemrég jelent meg az U-ra minden szolgáltatónál az ICS (Android 4.0) Míg a Tipoban egy egy magos proci ketyeg addig az U-ban egy 2 magos 1 ghz-es, grafikus gyorsítóban is kenterbe veri az U Mali 400-asa a Tipo Andero 200-asát. Ezerszer szebb a kijelzője az U-nak ami 3,5"-os és 280-as ppi (pixel/inch) értékkel rendelkezik és 16 millió színárnyalatot tud megjelenítni ami elég jónak mondható, addig a Tipoban csak egy 256 ezer színárnyalatot megjelenítő 3,2"-os panel van. Kamerában is erősebb az U mert 5 megapixeles, mondjuk nem kell tőle elájulni, mondom ezt tapasztalatból mert nekem is U-m van, de 3 megapixeles kameránál 100x szebb képet csinál. Ami talán a Tipo mellet szól hogy bővíthető a memóriája és hogy valamivel olcsóbb, de szerintem 4 giga bőven elég az U-ban, és megéri pár ezressel többet költeni az U-ra mint a Tipora. :)
2012. dec. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!