Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S Advance kérdések?

Galaxy S Advance kérdések?

Figyelt kérdés

Helló!


Karácsonyra vettem egy Galaxy S Advance-t és sok dolgot nem tudok még, pl. a régi nokia telefonomról, hogy tudom a memóriakártyán levő neveket a telefonra másolni?

S Advancera nem találtam Crome-t és esetleg nem lehet valahogy megoldani valamivel?

Érdemes rootolni?

Pontosan nem tudjátok mennyi időt bír ki a telefon alaphasználattal, netezéssel?

És ha játszok rajta valami nagyobb használatú játékkal?

Ha majd lesz rá 4.1 jelly bean szerintetek van értelme rárakni vagy inkább egy kicsit lassabb lenne?

Kösz a válaszokat!


2012. dec. 27. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemes rátenni, nem lesz lassabb.

Rootolni nem, elvész a gari.:)

Chrome letölthető a Play-ről.

Minden nagy kijelzős okosteló eszi az akksit, ez a hátrányuk, bár az Advance-nek aránylag jó az akksija.

Ha esetleg nem vagy megelégedve vele, van egy 2 hetes Nokia Lumia 800-am, Win mobil, kék színű, még SIM sem volt benne, cserélhetünk.:)

2012. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szinkronizáld a nokiát pl a windows címjegyzékkel utána szinkronizáld a galaxy-t is vele és meg vannak a számok.

Chrome 4.0 op rendszer fölött van hivatalosan.

[link]

ez egy portolt verzió 2.3-ra.

Vannak olyan programok amihez amihez kell a root. Ha ilyet használsz akkor rootolj.

Általában 1-2 napot bírnak az ilyen telefonok.

Komolyabb használat mellett 1 nap alatt is vége az akkunak.

Ha lesz rá akkor érdemes.

2012. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem kell többet nokia nálam már akkor elbuktak mikor beköszöntött az érintőképernyős szezon a nokiánál, azóta csak bajom van velük. Nemtudom tényleg ennyire nem számít a ram vagy, hogyhogy ennyire ajánjlátok tegyem rá a 4.1-et majd? Vagyis haveromnak van Galaxy S3-a és az ő 1 Giga ramjábol még ram tisztítás után is a rendszer 400-600mb-ot eszik... Nekem 555 áll rendelkezésre, tisztítás után 250-280mb-ot használ a rendszer, nem szeretném ha majd a jelly bean 400-500-at használna és nekem maradna alig 50-100, de ha nem így van javítsatok ki! Köszönöm a válaszokat
2012. dec. 27. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Én főzött alpha állapotú JB-t használok 512MB-os telcsin. Sokkal jobb mint a gyári 2.3-as de mindenki maga dönti milyen romot használ.
2012. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!