Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 vagy ZTE...

Samsung Galaxy S2 vagy ZTE Grand X IN?

Figyelt kérdés
Találtam használtan,jó áron s2-t,viszont a Grand X IN még így is olcsóbb,de nem tudom,hogy jobb-e is.

2012. dec. 27. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem jobb. S2 jobb vétel még használtan is.
2012. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
s2
2012. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 peti831214 ***** válasza:
ZTE
2012. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Grand X IN szerintem se lenne jó vétel, lehet, hogy olcsóbb de később megbánnád. Egy az, hogy nincs kétmagos processzora ami szerintem egy ekkora kijelzős telefonnál nélkülözhetetlen. Ezenkívül a képernyő minősége sem az igazi, mivel TFT kijelzős míg az S2 - nek Super Amoled kijelzője van, ami sokkal szebb és jobb. Ráadásul a felbontása is sokkal drasztikusabb, egy ekkora kijelzőnél ez nem elfogadható. Szóval összességében egy használt S2 is sokkal jobb vétel mint egy új Grand X IN.
2012. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 peti831214 ***** válasza:
A ZTE x86-os egy magos processzora kb olyan erős, mint a kétmagos Armv=-es 1500-asok! Mivel más technológiát használ, ezért a magok száma ne tévesszen meg senkit sem! A kijelzője lehet,h nem szuper amoled a ZTE-nek, de ezt sokan nem is bánják, mivel a szuper amoled egy túlszaturált színeket használó panel, ami eléggé unreális színeket tár az ember elé! És ha fogtál már a kezedben ZTE Grand X IN telefont akkor láthatnád,h egyáltalán nincs miért szégyenkeznie kijelző terén és színek terén! Felbontás kérdésben sincs igazad kedves előttem szóló, mert míg az s2 4,3 colra használ 800 x 480 pixelt, addig a ZTE 4,3-ra 960 x 540-et! Szal ne tessék félre vezetni a kérdezőt, mert ezzel nagyon nem segítesz neki!
2012. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
69%
ZTE! Egymagos???? Nem (pontosan). Egy Intel Atom 1 magos 2 szálon futó (Olyan mint a 2 magos, ezzel is lehet párhuzamosan programokat futtatni mint az S2vel) 1,6 ghzes processzor, ami bivaly erős! Amoled képernyőkről az a véleményem, hogy iszonyat rikítószínei vannak amik háát enyhén szólva elég rondák, bár ez lehet, hogy csak nekem nem tetszik. Samsung készülékekről tudni kell, hogy nagyon gagyi, pocsék, könnyen törő anyagból építik fel. ZTE Grand X In viszont nagyon jó összeszerelésű. Ami az S2 mellett szól az a kamera, mivel a ZTE ennyi pénzből nem tudott jó kamerát belerakni.
2013. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Nehogy már a Samsung elé helyezz MINŐSÉGBEN(!!!!!!) egy kínai fost. Mi az, hogy gagyi a kijelzője? Valószínűleg egy kínai, új márkának csúcsminőségű panele van..., kedves utolsó.
2013. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Berti_92 ***** válasza:

Ne menjünk át ócsárlásba és ennyire szélsőséges nézetekbe, legyenek meg azét a kulturált szabályok :)

---

Én a GrandXIn re szavaznék, mert valóban jobb a kijelzője (ha már ez forog szóban), valóban nagyobb a felbontása és a betekintési szög is majdnem 180°os. Az Amoled valóban jó kis cucc (azért a 'szar'tól igencsak messze van), de összességében így is jobb a zte-é.

Hardveresen is kicsit a samsung felett van az inteles megoldás, de ismét csak kicsivel.

A kamerája egyértelműen szebb és magasabb dinamika tartományú képeket készít az S2-nek, de nem 'rossz' a kamerája a GrendX nek sem.

Személyes plusz véleményem még hogy a zte masinája nekem jobban tetszik, dehát ez már igencsak szubjektív vélemény.


És végül azért vennék a fenti indokok mellett ZTE-t, mert új (nekem személy szerint ez sokat számít nagyon) és ha még olcsóbb is tényleg, akkor nincs több kérdésem :)


Még annyit, hogy mindkét telefon volt huzamosabb ideig a kezemben, és ismerem is őket. :)

2013. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves Utolsó előtti biztos jobban tudod, de én huzamosabb ideig használtam mindkettőt és azt kell, hogy mondjam az utolsónak van igaza.
2013. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!