Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobilnál a fehér Sony...

A T-mobilnál a fehér Sony Xperia U-hoz milyen színű aljat adnak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
T-mobile-nál a fehérként megjelölt Sony Xperia U fekete és adnak hozzá egy fehér aljat.A t-mobile-nál NINCS teljesen fehér sony xperia u.
2012. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocs , hogy itt beleszólok , de akkor hol lehet kapni ? Mert én holnap mennék venni , de ha nem fehér az nem jó :/
2012. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Am jó kérdés én meg azt hittem, hogy fehér és megrendeltem már de hát mindegy szerintem rózsaszín sapkával nagyon jól néz ki azt meg majd veszek hozzá...
2012. dec. 29. 21:24
 4/5 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

De itt akkor miért írták , hogy fehér ? Nem értem :(

2012. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát biztos ő nem rendelt. Mert én is abban a hitben rendeltem,hogy fehér lesz. De őszintén szólva, nekem már ott nem stimmelt vmi, amikor a rendelésnél vmi olyasmi volt,hogy Sony Xperia U fek./feh.(nem pont, de ilyesmi) és már gondoltam akkor,hogy ennek csak az alja lesz fehér, de így is megrendeltem. Hát igazam lett, tényleg csak az alja lett fehér.
2012. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!