Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy valamiért...

Miért van az, hogy valamiért ilyen hülye érzés fogott el, mikor haverom 1 iPhone 5-öt kapott karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem nevezném irigykedésnek, mert utálom az Apple termékeket, volt is 1 iPhone 4-em, de lemondtam róla, mert túl zárt volt. Vettem 1 Note 2-t már 1 hónapja, de most az iPhone 5 miatt valamiért fura.
2012. dec. 27. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt mégiscsak irigységnek hívják, de ez természetes emberi tulajdonság ... majd elmúlik
2012. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is irigység vagy egyszerűen tudat alatt tetszett az iPhone... De lehet, hogy csak azért érzed, ezt, mert sok ember még mindig azt hiszi, hogy az iPhone-ál nincs jobb és ilyenkor körülötted ugrálnak, hogy juuuj iPhone... Egyébként én sem szeretem az Apple-t, nem is az, hogy nagyon zárt hanem inkább, hogy egy olyan laptop-ért amiben Intel HD 4000-van elkérnek 600k-t. 200-ból sokkal jobb gépet veszek. Meg az üzletpolitikájukat sem kedvelem. (Mielőtt félreértenétek és írnátok, hogy az ára miatt nem kell utálni, mert te nem teheted meg, stb.... De megvehetném, de nem fogom)
2012. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:

Nem az iPhone 5-re irígykedsz, hanem arra, hogy ő drágább dolgot kapott, mint te.

Tegyél rá magasról, pár nap és elmúlik.

2012. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az ár miatt van, mert körülbelül 100e ft-os androidos készülék is többet tud, mint az i5. Az sem érne a logó nélkül 200e ft-ot.
2012. dec. 27. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!