Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone 4-et vennék....

Egy Iphone 4-et vennék. (Használtan) 40 ezer Ft. De nincs függetlenítve. Ki lehet-e függetleníteni? Irtózatosan szép tényleg fekete gyönyörű csillog-villog és ismeröstől venném megéri-e? Vagy eggyáltalán ki lehet függetleníteni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ha biztonságosan ki akarod függetleníteni, akkor egy 10-15ezret otthagyhatsz, vagy választhatod az otthoni barkácsolást, szoftveres függetlenítést, ami nem 100%-os, én nem foglalkozok vele, mert mivel t-mobile-os vagyok, az enyém teljesen kiszolgál.
2012. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm az a 10-15 ezer ft. nem lenne gond mert az apukám fizetné a telefont is (Karácsonyi ajándék) szerinted megéri?Igazából az apukám szerint jobban meg kéne néznem de nagyon jó szép karcmentes wifis tényleg szuper!Csak az árral lenne gond mert 40 ezer Ft. és nincs függetlenítve ráadásul angol (Angliában vette) tehát nem gondolod hogy az árból kéne-e engedni kb. 35-30 Ezer Ft-ot??
2012. dec. 26. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

40k-t simán megér egy angol függö is . Az angliai szolgáltatók mindegyike függetlenithetö, de több napig tart az ára pedig szolgáltatótól függöen 6-15eFt . Alternativ megoldás még az MXSIM,vagy GEVEYSIM ,esetleg REBELSIM - ilyen használatával kapsz egy másik sim kártya tálcát,amiben van egy elektronika ,ebbe kell beletenni a saját kártyádat és az egészet a telóba.

Ez erősen szoftver verzió és szolgáltatófüggő beállitás,egyedileg kell programozni az elektronikát . 5-10eFt körül van egy ilyen.

2012. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen igazából jobban megnéztem de az iphone-4-hez túl lassú.És kiderült hogy nem is lehet függetleníteni...Abból a ppénz összegből inkább hozzátesztek 60 ft.-ot és veszek egy eúj laptopot.I phone-t pedig szerintem újjan érdemesebb venni majd születésnapomra azt kérek :) azért köszönömm szépen a tanácsokat ha lesznem ilyen problémáim akkor megfogadom köszi :))
2012. dec. 27. 11:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyépként megkaptam és tök jó :D + kaptam egy sony ericsson x periát is :DDD szerencsém volt
2012. dec. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!