Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölti be a backupot az...

Nem tölti be a backupot az x8, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sikerült feltennem az X8-amra az xRecoveryt. Sikeresen megcsinálta a backupot is. Gondoltam visszaállítom a Restore-ral. Azt írta, hogy sikeresen visszaállt. Amikor viszont bekapcsolom a telót nem lép tovább a logó nélküli SE feliraton. Nem tudjátok mi lehet a gond?
2012. dec. 27. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

valamit nem jól csináltál.

flashtool-al tudsz rátenni egy gyári romot, root, recovery és próbáld újra vissza tenni a mentést ha ezután se megy akkor szerintem kézzel kell mindent vissza tenni.

2012. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beviz Elek ***** válasza:

Valami hiba becsúszott, de nem értem, hogy mi. A backup elvileg egy működő rendszerről készült. Custom rom telepítése után kell factory reset, de egy backup után nem kell (hiszen akkor nem lenne értelme a backupnak).

Szerintem ilyenkor nem lehet semmit sem elrontani... Nekem egyszer volt ilyen, amikor rossz volt az sd kártya és hibásan írta rá az adatokat a teló. Azt meg hiába backupoltam, nem indult el

2012. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!