Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak...

Mi a baja a telefonomnak töltés közben?

Figyelt kérdés

Percenként szokott rezegni, mint amikor feltöltődött, de már 3,5órája töltöm, de csak 20%-ot töltődött...

A telefon: Samsung Galaxy Mini

Viszonylag új, február végén vettük.


Amúgy lehet, hogy a töltőnek a kábeljében elszakadt a drót, és ezért nem jut áramhoz a telefon?

Ha ez a helyzet, akkor cseréljem le a töltőt?

Hol tudok szerezni új töltőt a telefonhoz??


Köszönöm a segítségeteket!



2012. dec. 25. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Kölcsönkérsz valakitől egy töltőt és kipróbálod.

Nagyon sok telefon használ micro usb csatlakozót.

Én egy hete vettem 800 forintért a tes*oban egy ilyen töltőt és jó.

2012. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 attila1124 válasza:
Ha van hozzá USB kábeled, dugd össze számítógéppel és akkor is töltenie kell. Vagy ha másik töltővel is ezt csinálja akkor valószinűleg (mint nekem volt) el van koszolódva a telefon mikro usb csatlakozója. Nekem is rezgett időnként, meg kivillant a képernyő rajta meg persze a számítógép sem ismerte fel. Mivel én bátor ember vagyok szétkaptam a telefont és az usb forrasztásokat enyhén nedves fültisztító pálcával takarítottam meg. nagyon közel vannak egymáshoz és kicsi lerakódás is gondot okoz. Azóta perfekt a teló, na meg az akksi is sokkal tovább bírja. De ne feledd ez én voltam te ha nem értesz hozzá akkor ne vágj bele. Vagy marad a garancia. Sok sikert, majd írj hogy mit választottál vagy hogy jó lett e.
2012. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is bátor ember vagyok, nyáron gyakran takarítottam így a telefont.

Majd holnap megnézem, hogy sikerül-e...

2012. dec. 27. 17:42
 4/5 BalaZS7 ***** válasza:
ha nem jol yöltcakkor merítsd le tökre és úgy próbáld fel tölteni...bocsi ennyit tidtam segiteni..
2013. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BalaZS7 ***** válasza:
bocsi nem ..nem tok irni ..:D
2013. márc. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!