Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül le hamar a tabletem?

Baranyi bianka kérdése:

Miért merül le hamar a tabletem?

Figyelt kérdés
most kaptam és szinte minden nap kell tölteni! Valaki tudna segíteni? szoktam sokat vele internetezni meg ilyesmi..

2012. dec. 27. 15:00
 1/9 anonim válasza:
formázd le az aksit. merítsd le az egészet és 10-12 órán át csak töltsd
2012. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mire vártál? 3 hónapig használod egy töltéssel? Az egy nap még jónak számít tablet fronton.

Ha teljesen kikapcsolod hetekig nem merül le.

2012. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1: 2012-őt írunk, nem 1995-öt!
2012. dec. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán mert sokat használod. Meg gyenge benne az Akksi.
2012. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nehogy elkezdd formázgatni!


Mit vársz mennyit bírjon? Egy laptop is lemerül 2-3 óra alatt ha használod.

Ha egy napot kibír akkor az úgyis kisebb csoda.

2012. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel lány vagy (legalábbis a neved szerint) ezért írok pár praktikát, amivel "energiát" spórolhatsz meg:


-Mindig zárd be az appokat (gyárilag is valószínűleg van rajta multitasking program, ha nincs akkor keress egyet a Play áruházban)


-Vedd le a fényerőt ha nincs rá szükséged (pl. zenehallgatáskor)


-Kapcsold ki az internetet (3g/wifi) ha nem használod. Ugyanez vonatkozik GPS-re, Bluetoothra stb.

2012. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy hiába akarná formázgatni, mert nem tudná. A lítiumos akksik gyárilag vannak formázva. A nikkeles akksikat lehetett csak úgy formázni, de olyannal ellátott cuccot már 10 éve nem láttam.
2012. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! bár nekem lehet hogy az a baj hogy mindig be van kapcsolva a wifi és azért sokat használom!
2012. dec. 29. 18:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem arra vártam hogy 3 hónapig haszálom egy feltöltéssel hanem azért tovább mert a telefonom 5-6 napig is bírja (bár lehet hogy azt kevesebb ideig használom)
2012. dec. 29. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!