Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem sikerül rátenni...

Miért nem sikerül rátenni zenéket, képeket a telefonomra USB-kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Van egy nokia C3-00- ám.. A telefonról gépre kép másolást azt simán megnyitja. De mikor beállítottam h a tárolóhelyet nyissa meg.. (egy teljesen új Micro sd memóriakártya van benne) .. akkor csak annyit ír ki a telefon hogy "nincs válasz a gazdagéptől" , ezért megint úgy nyitja meg hogy elkezdi keresni az új képeket a telefonon .. nem értem, próbáltam rákeresni a telefonra a sajátgépben mikor rávolt csatlakoztatva a telefon a gépre, de akkor meg nem engedi a kép/zene beillesztést.. :/


Léccives segítsetek, már nagyon idegesít !


2012. dec. 27. 15:31
 1/2 anonim válasza:
Szia! Nekem is ugyanez volt valamikor a problemam, csak Samsungom van. Probalkozz az adapterrel, ami elvileg a memoriakartyahoz jart. Azzal tuti menni fog, siman huzd at a fajlokat, ahogy az USB- nel is.
2012. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem kaptam semmit, csak egy memóriakártyát, meg egy töltőt.. de az csak töltésre használható .. meg van a USB kábel , de az most így használhatatlan.. :|
2012. dec. 27. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!