Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha én rendelek havonta telefon...

Ha én rendelek havonta telefon netet telóra, akkor azt használhatom külfölfön? (Lentébb)

Figyelt kérdés

Ezen "veszekszünk", hogy szerintem lehet, mert nincs túlforgalmazási díja, és fix áras. Arra hogy pakolnának külföldi díjszámítást? Bátyám meg az ellentetjét mondja.


Szóval, ha én rendelek egy alap netet, ami 600 ft, 32 mega asszem. És ha én kimegyek külföldre, akkor én azzal tudok ingyen és bérmentve dumálgatni az okostelefonon? Persze hozzá tartozó programmal. Viber, Skype, WhatsApp, és stb!



2012. dec. 27. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mi az hogy nem? Amin nincs túlforgalmazási költség, és fix áras, és már meg is vettem. Arra hogy az istenbe pakolnak?
2012. dec. 28. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
A külföldi meg a belföldi internet teljesen más. Ha belföldi telefonnal és internettel külföldre mész, nem fog működni a net, SMS-t is kapsz és roamingolni kell. Vagyis roaming díjcsomagot kell venned. Egyébként külföldön is vehetsz előfizetést, és az nekem olcsóbb volt.
2012. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még jobban megmagyazázom. Te egy T-Mobile HU, Telenor HU vagy Vodafone HU szolgáltatóhoz rendeltél netet. Külföldön nincs T-Mobile HU és a többi, teljesen mások vannak. Mondjuk T-Mobile-os vagy, Csehországban találsz egy T-Mobile CZ hálózatot, de az nem HU. Vagy veszel egy neked tetsző szolgáltatóhoz netet, amit lemondasz, vagy veszel roamingos előfizetést, ami nem olcsó.
2012. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi a választ! Kamionos meló mellett hogy lehet ilyet kötni? Ugye az változatosabb helyszíneken mozog, mint egy fix állás.
2012. dec. 28. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!