Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vírusos az androidom?

Vírusos az androidom?

Figyelt kérdés
Tegnap a marketen keresgéltem éppen mikor egyszer csak kiírta a telóm, hogy trójai vírust talált, gyorsan leakartam törölni ezért rámentem az értesítésre és jól belassult a telefonom, nem csinált semmit, aztán meg kikapcsolt. Azóta is ha megpróbálom bekapcsolni nem sikerül(amikor már betölt és épp fel kéne villanija a háttérképemnek újra elkezd betölteni). Most mit csináljak? Ezt meg tudják javítani szervizben és ha igen akkor Vodafone szervizbe vigyem mert vodás vagyok. Am a készülék Vodafone 858 Smart

2012. dec. 27. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elvileg annyi lenne a dolgod, hogy újrarakod a telod rendszerét, ami gazdiavesztéssel jár. Tehát vidd szervízni. Kb fél óra alatt megcsinálják szerintem, Nem mindegy milyen Vodafone-hoz viszed. Oda vidd ahol a telefonod márkájának megfelelő szerviz van. Ennek nézz utána.
2012. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) és az hogy mennyibe kerül nem tudod véletlenül? nagyságrendileg is jó:)
2012. dec. 27. 17:49
 3/4 MayDay86 ***** válasza:

Hát ha nincs rá gari akkor zsugás lesz. Persze van ahol pofára mennek a szervizesek.

Ha van rá gari akkor vissza viszed oszt jó van.

De ha nincs rá gari azt még meg teheted hogy:

1: aksi ki 5 mp várakozás.

2: aksi be hangerő gomb fel és a bekapcs gombot egyszerre nyomva tartod. amég be nem jön az egyéni helyreállító menü

a hangerő gombok le és fel mozgatásával tudsz lépkedni benne. Keress olyat hogy factory reset szöveget rá mész megnyomod a bekapcs gombot. aztán a yes re letöröl mindent a telóról! Aztán rámész arra hogy reboot system bekapcsgom ujra indul és jónak kell lennie.

2012. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezer hálám, nagyon szépen köszönöm!!!:DD
2012. dec. 30. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!