Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony xperia p-nek az alsó...

A sony xperia p-nek az alsó műanyag része lötyöghet?

Figyelt kérdés
van a 3 érzékelő gomb és az alatt van az a műanyag vagy nem is biztos hogy az na de a lényeg az hogy egy nagyon kicsit lönyög ha mozgatom apum szerinte ez természetes de engem idegesít mert még csak most kaptam karácsonyra nagyon vigyázok rá nem csináltam vele semmit csak játszottam nem tettem le sehova se erősen nem ejtettem el meg semmi de engem idegesít ez természetes vagy más valaki akinek xperia-ja van az érzékelt ilyet?

#Xperia #Sony #Sony Xperia P #alsó rész #alsó burkolat #lönyög
2012. dec. 27. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ennél a telefonnál természetes. Leveszed a kupakot, egy kis papírcsíkot hajtasz a telefon alja köré, majd visszateszed a kupakot. A lötyögésnek annyi!
2012. dec. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz a gyors választ akkor ezek szerint levehető ez a rész már megijedtem köszi mégegyszer
2012. dec. 27. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is krácsonyra kaptam, nekem nem lötyög. De előttemíró megírta a megoldást.
2012. dec. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem se nagyon csak ha mozgatom tehát magától nem mozog csak ha én basztatom csak egy kicsit idegesít,de majd megoldom az első válaszoló válasza alapján
2012. dec. 28. 13:17
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem kéne, hogy lötyögjön. nekem is ilyen telóm van és nem csinál ilyet.
2013. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!