Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperia tipo...

Sony Ericsson xperia tipo telefon karcolódás. Az lenne a problémám, hogy egy 2 cm-es karc van a Sony Ericsson Xperia tipo telefonomon és nagyon zavar. Esetleg ezt nem lehetne valamivel eltüntetni?

Figyelt kérdés
Ilyen polírozóanyagra gondoltam Hajdú-bihar megyében boltba venni vagy internetröl rendelni. Vagy esetleg valami megoldás nincs hogy eltüntessem a karcot és ne tegyen kárt a telefonom képernyőjében?

2012. dec. 27. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Házilagos polírozással tuti csak rontanál rajta. Valószínű a mély karc eltűnne, de tejüveget csinálnál rá ;)

Ha nem akarsz előlapot cserélni, akkor próbálj valami fóliát rakni rá. El nem tünteti, de talán nem lesz olyan feltűnő.

2012. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy próbát megér :)
2012. dec. 27. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg hogy vattára nyomsz egy kis fogkrémet (sima fehéret ne zseléset.) és ovatosan dörzsöld be vele a karcos részt majd egy zsepinek éphogy vizezd be a szélét és töröld le vele a fogkrémet majd száraz zsepivel a vizet töröld le. nekem bevált már párszor.
2012. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fogkrémest próbáltam de túl mély a karcú ahoz
2012. dec. 28. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Fóliázást már az elején kellett volna rá tetetni, egyáltalán nem drága, akkor most nem lenne karc rajta.Persze í]y is tehetsz rá de nem fog eltünni, ccsak nem lesz annyira feltűnő és kénylemesebb lesz mert sima lesz a felület és megvédi az ezutáni karcoktól, más megoldás csak a kijelzőcsere, mást sjana nem tok ajánlani.
2012. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!