Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung GT S5230-asom,...

Van egy Samsung GT S5230-asom, es szeretnek egy uj telefont venni. Erdemes lenne vennem egy Iphone-t?

Figyelt kérdés
Valojaban akarmilyen Androidos Samsung is szoba johet. Varom az otleteket es tapasztalatokat :)

2012. dec. 27. 19:40
 1/7 Emberek ***** válasza:
hát az S5230-nál mindenféleképpen érdemes valami jobb telefont beszerezni, kivéve, ha olyan környéken laksz, ahol arra pályáznak
2012. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mire szeretnéd használni? Mennyit szánsz rá?
2012. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem is olyan telóm volt de lecseréltem HTC One X-re.
2012. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ammm....kosz az eddigi valaszokat. Igazabol nem sokra hasznalnam, mert nagyon gyakran taborban vagyok.(a cserkesztaborok eleg strapasak egy telonak XD) lenyeg az h vki akinek van irna a Samsung galaxy 3-arol?
2012. dec. 28. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt használok elég rég óta. Aksija 1-1.5 napig bírja. Nem egy erőgép, túl sok alkalmazásnak nincs hely rajta.
2012. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ZTE Blade 3,Telenor OneTouch S,vagy Huawei Asceng G300
2013. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lényeg,hogy Galaxy Ace-t NE vegyél!Lefagy a telefon,fényképezője egy kaki...
2013. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!