Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Karácsonyra vettem egy telefont használtan. Beállítottam hogy mintával lehessen a billentyűzárat feloldani, de az öcsém fel akarta törni és természetesen túl sokszor próbálkozott rosszul. Most már csak úgy oldhatnám fel a bill.zárat ha bejelentkezek a google fiókomba, csak az a probléma hogy az előző tulajdonos felhasználó nevét és jelszavát fogadja csak el. Na most mit csináljak?
2012. dec. 27. 20:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vedd fel az előző tulajjal a kapcsolatot.
2012. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Karesz6969 ***** válasza:
Szólj a nagyeszű öcsédnek, hogy ugyan keresse már meg az előző tulajt és mondja el neki a történteket és kérje meg, segítsen.
2012. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1.válaszoló:Arra én is gondoltam, a kérdést annak a reményében tettem fel hogy van valami titkos gomb vagy valami fura kód amivel ezt meg lehet oldani.

2.válaszoló:Először is nem kellene vádaskodni mert nem az ő hibája az öcsém autista.

2012. dec. 27. 20:35
 4/11 A kérdező kommentje:

Másodszor ezt az ötletet már előtted elmondták. De elnézést nem akarok vitázni te ezt nem tudhattad.

Mellesleg a készülék:Samsung Galaxy S ha valakik mégis tudna gombot vagy kódot.

2012. dec. 27. 20:38
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha lenne ilyen kód, akkor szerinted mi értelme lenne a lezáró funkciónak?

A ROM újratelepítés megoldja a problémát, persze minden adatot elbuksz, ami a memóriában volt.

2012. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Karesz6969 ***** válasza:
Kérdező, csak a teljesség kedvéért "Másodszor ezt az ötletet már előtted elmondták"...ha megnézed az időkiírást kis töprengés után talán magad is rájössz, hogy az első 2 válasz egyszerre íródott ergo közel egy időben is született....
2012. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Playerrr válasza:

Javaslom en is probald meg azelozo tulajt VAGY

ismerosomnek is ez volt

Megoldás: Factory reset

Lépések:

-SD kártyát (ha van) vedd ki

- Lépj be recovery módba (nemtom a telefonodon hogy van a gombkombinácio, utána kell nézni) talan hang le + az a gomb amivel mindenbol kilepsz <-- NEM BIZTOS! nem ilyen teloja volt

- Megkeresed: Factory reset ( MINDENT TOROL!)

-ujra bekapcsolod ha kész

- ENNYI

2012. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2012. dec. 27. 21:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Jolvan Karesz legyen ahogy akarod:D
2012. dec. 27. 21:39
 10/11 Karesz6969 ***** válasza:
B.U.É.K. Kérdező és a többieknek is:-)
2012. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!