Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS-re miért nem ingyenes a Pou?

IOS-re miért nem ingyenes a Pou?

Figyelt kérdés

2012. dec. 27. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Miért lenne bármi is ingyenes?
2012. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát Androidra az... Meg aztán az iOS-en is van egy csomó klassz app ingyen.
2012. dec. 27. 20:28
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Szoktam fizetni programért, de az ilyesfajta hulladékért sajnálom a pénzt, pedig tényleg jó lenne letölteni.
2012. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
A pénzes IPhone-osoknak van pénze ilyen appra. A buták meg örülnek, hogy fizethetnek valamiért.
2012. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 reptoid ***** válasza:
40%
Pont annyiba kerül iOS-re, mint amennyivel több kezdő coint kapsz majd az androidos verziótól.
2012. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Mert akinek Iphone-ja van az megteheti, hogy fizessen érte.

Androidosok meg csórók

2012. dec. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Golan Trevize ***** válasza:
68%

Mert Steve Jobs azt mondta, hogy ne vehessen akárki iPhone-t, és aki megvette, annak legyen annyi pénze, hogy mindenért fizessen még pluszban.


Viccet félretéve: tényleg ilyen az Apple üzletpolitikája. Számtalan alkalmazást ismerek, ami Androidon ingyenes, iOs-en meg fizetős.

2012. dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
69%
Akinek ilyen hülyeségek kellenek az vegyen akkor Androidot.Nekem ingyen se kellene.Az irigység meg süt…
2012. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Droidon sok olyan van ami ingyenes és tele van reklámmal. iOS-en kevesebb ilyen app van. Engem spec idegesít a sok gyökér reklám.

Abban sem vagyok biztos, hogy mindkét esetben ugyanazt kapod, ahogy írták, hogy több "coins"-t vagy mit kapsz az iOS-nél.


Egyébként meg kérdezd meg a fejlesztőket, hogy miért nem ingyenes az appjuk.

2012. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

"Mert akinek Iphone-ja van az megteheti, hogy fizessen érte.

Androidosok meg csórók"

Te tudod miről beszélsz egyáltalán azért mert te egy hulladék vagy akinek nincs pénze még egy 20ezer forintos androidra se azért még nem kell itt lecsórozni másokat, nekem pl samsung galaxy s3-am van amit májusban vettem 200.000Ft-ért és simán tudnák iphone 5-öt is venni de minek ha kevesebbet tud mint az s3-am meg nem is ér annyit mi az hogy egy 300ezres mobilon nem lehet fájlt küldeni másik mobilra? meg még sorolhatnám, na ezért nem kell az a szutyok.

2012. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!