Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.3.4 alatt az óra...

Android 2.3.4 alatt az óra lefagy. Miért?

Figyelt kérdés
Már másodszorra tapasztalom 24 órán belül hogy nem mutatja a telefonom a pontos időt. Így az ébresztés is elmarad. Az időbeállítás automatikusan is képes lefagyni. Vele egyhuzamban az óra widgetje is leáll, szóval ez valami komolyabb gond lehet. Már uninstalláltam a nemrégiben telepített alkalmazásokat, visszaállítottam a gyári lauchert és locketr is és figyeltem arra is hogy a háttérben ne futhasson semmi zavaró alkalmazás. Újraindítás után a probléma megszűnik. Mi lehet a gond?

2012. dec. 27. 21:50
 1/3 MayDay86 ***** válasza:
Lehet hogy re frissítés segít neki vagy egy factori reset. Persze minden megy. Lehet hogy van valami progi ami miatt ezt csinálja. Nekem anno X10(nagy) ugyan ez volt a baj. re frissítettem igaz le ment minden de legalább felkeltem időbe :D
2012. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MayDay86 ***** válasza:
jahh azt elfelejtettem hogy ujra idulás után azért jó mert van olyan progi ami nem indul egyből a rendszerrel, vagy csak korlátozottan tud futni. PL cache clir progik ezeket is be lehet állítani hogy mien idő között fuson pl autómatikusan.
2012. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :) Egyenlőre a probléma úgy néz ki megoldódott, úgy hiszem, hogy a háttéralkalmazások megeszik a telefonom teljesítményét így valamiért a rendszer az időt kilövi. A kezdeti processzorméretet feljebb húztam, egyenlőre így jól működik. Újra rakni nem szeretném mert még van 1 év garancia rajta.
2012. dec. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!