Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma? (Sony...

Mi lehet a probléma? (Sony Xperia S, többi lent. )

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Sony Xperia S készüléket. Az otthoni Wifi-re nem bírtam csatlakozni, aztán adatforgalmat engedélyeztem meg egy két dolgot beállítottam akkor kiírta, hogy korlátozott kapcsolat. Akkor a csatlakozásnál Static Ip -re állítottam be, beírtam mindent amit kellet.

Állapot: Kapcsolódva Ennek ellenére semmilyen oldalt nem tölt be. Nem kapok hibaüzenetet vagy valami csak nem tölti be az oldalt. Mint amikor a böngészőknél tölt-tölt egy jó darabig aztán közli veled hogy nincs internet.


2012. dec. 27. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
új fw a routerhez? nekem tp-link routerem van és ez megoldotta
2012. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a routert b/g módba állítani. A wireless résznél keresd. Így lassabb lesz, de működni fog. Állítólag ICS hiba.
2012. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem segített és semmilyen Wifi hálózatra nem birok csatlakozni illetve korlátozott kapcsolat. Beállítottam a DHCP-t.

A routeren Start Ip: 192.168.1.100 ; End Ip: 192.168.1.199

A telefonon az Ip 167.78.255.255 (EEEEEZ MI??? WTF) Valaki HELP fontos lenne hogy tudjak netezni.

2012. dec. 29. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnézhetem a router beállításait távvezérléssel? (TeamViewer)
2012. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hiába nézed meg konkrétan az én routeremet! Próbáltam más wifire is csatlakozni mindegyiknél ugyanez a probléma szóval nem az én routeremmel van a baj... szerintem.
2012. dec. 30. 00:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ajánlok egy durvább megoldást, frissítsd (SUS) a jelenlegi szoftvert a telefonon a gyári beállítások visszaállításával.
2012. dec. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!