Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom letölteni iPhone...

Hogyan tudom letölteni iPhone - omra az IOS.4.3. -at?

Figyelt kérdés

A telomon levő whatsapp alkalmazást csak akkor hasznalhatom ujra ha a régi helyett letoltom az uj verziót. Ehhez pedig le kell tölteni ezt az iOS 4.3 at. Annyira béna vagyok, hogy kell ezt???


Google segítségével nem mentem semmire.

Fogyatékos szinten letudna nekem vki írni ??


28/L


Bocsi az ekezetekert , telorol írok


2012. dec. 28. 04:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia , kezdjük azzal , hogy milyen iPhone -od van


2g

3g

3gs

4


- melyik az előbb felsoroltak közül?


Csak akkor tudod tovább frissíteni ,ha 3gs vagy 4 , mivel a 3g -t csak a 4.2.1 ig frissítheted.

Ha 3gs ed van vagy 4 akkor csatlakoztatot a számítógépedhez , megnyitod az iTunes-t (a számítógépen , ha nincs akkor letöltöd az apple hivatalos oldaláról)

ott a telefonodra kattintasz , ha legfrissebb iTunes- od van akkor a jobb felső sarok környékén lesz és ott egyszerűen rákattintasz az update- gombra és vársz középen felül jelzi a frissítés állapotát.

2012. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
3GS -em van,de ma elvittem szervízbe,hogy ne én tököljek vele,és rádobták a legújabbat, a 6.0-t,vagyis szoftvert frissítettek.most már minden oké.köszi !
2012. dec. 29. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!