Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Sony Xperia U...

Szerintetek a Sony Xperia U fehérben hogy néz ki egy férfi kezében? Ha jól látom a T-Mobilnál csak ilyen színben adják :\

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez kb az a szituáció, amikor egy férfi fehér iPhone-al rohangál. Miért lenne gáz? Férjemnek is fehér van, nekem meg nő létemre fekete..

Van olyan srác ismerősöm, akinél a fehéren kívül nem létezik másik szín, fehér a telefon, a kocsi, a ház belül, a bútorok, nem érzi gáznak, szerintem ez a beteges allűr, nem a fehér telefonod! :)

2012. dec. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

T-mobile-nál fekete az eleje.

[link]

Nem gáz.

2012. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Akkor lenne!gáz ha!rózsa színű lenne! Egy férfi kezébe :DDD:)
2012. dec. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a rózsaszín ciki. Én a Tmobilenál feketével vettem és rózsaszínt kaptam hozzá. /gyorsan el is adtam a rózsaszínt/ ffi
2012. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én most vettem a t-mobile-tól és hát azt hittem fehérben fogom megkapni, mivel olyanban rendeltem...de kiderült, hogy náluk az ott megjelölt szín csak a cserélhetö plusz kupak színét jelenti. Tehat fehérben rendeltem és kaptam egy teljesen fekete telefont fehér cserelhető plusz kupakkal.
2012. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha mégis fehérben tudnál csak venni, vegyél rá egy fekete szilikon tokot.
2012. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg teljesen fekete a T-mobile-os.
2012. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A kupak színét kell nézni.. Fehérben kapsz hozzá egy fekete és egy fehér kupakot.. Tesóm rózsaszínt rendelt, ott is csak a kupak színe más..
2012. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 29. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!